VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011
Data: Od 16-04-2011 (Sobota)
do 17-04-2011 (Niedziela)
Godz. rozp.: 18:00
Adres: Jasna Góra
Miejscowość: Częstochowa
Wojewodztwo: Śląskie
Strona www: www.rajdkatynski.net
E-mail: vwegrzyn@yahoo.com
Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=191414064209
Telefon1: 48506284816
Telefon2: 48226350671
JASNA GÓRA 2011

Radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2011 roku na Jasnej Górze. To już nasz VIII Zlot Gwiaździsty. W roku ubiegłym przyjechało z całej Polski ponad 25 tys. motocykli. Ilu nas bedzie w tym roku?

Już w sobotę, 16 kwietnia, o godz 18:00 spotykamy sie w sali O. Kordeckiego. Wystapi zespół Wujka Mańka – motocyklisty z Wilna. Będzie film z Rajdu Katyńskiego, prelekcja Leszka Rysaka z IPN o Kresach Rzeczypospolitej, podzielimy się jajkiem. O godzinie 21:00 Apel Jasnogórski, modlitwa za Kościół i Ojczyznę, w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, Królowej Polski.
Jak w latach ubiegłych przywozimy zabawki dla dzieci z sierocinców w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej.
Przywozimy wielkanocne palemki. Będziemy je świecić.

W Niedzielę Palmową, 17 kwietnia od bladego świtu zbieramy się na Górce Przeprośnej

O godz. 10:00 wyruszamy paradą na Jasną Górę.
O godz. 9:45 wjazd na Górkę Przeprośną od strony Częstochowy będzie zamknięty. Wszyscy spóźnieni zbierają się na Starym Rynku i po przejechaniu głównej kolumny dołączają się na końcu.

Kluby Motocyklowe, które mają sztandary wystawiają poczty sztandarowe na czele kolumny. Namioty na Górce przeprośnej można rozstawiać już w sobotę.

Bardzo proszę o nie wprowadzanie wcześniej motocykli na jasnogórskie błonia. Pierwsze wjeżdżają sztandary na czele kolumny głównej. Motocykle ustawiają i porzadku pilnują koledzy z klubów: Knight Riders z Łodzi z prezydentem Krzysztofem Białkiem i Bad Seven MC z Częstochowy z prezydentem Sebastianem Leżańskim. Koordynuje kolega Krzysztof Bialek i jemu wszyscy motocykliści muszą się podporzadkować.

Proszę o zachowanie czystości. Jasnogórskie błonia i Górkę Przeprośną pozostawimy w takim stanie, w jakim je zastaliśmy. Mamy okazję pokazać całej Polsce, ile jesteśmy warci.
Zlotowi patronuje Przeor Jasnej Góry.

Podczas Jasnogórskiego Zlotu będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz najbiedniejszych z nas, Polaków na Kresach Rzeczypospolitej. Kto da co najmniej 20 zł – otrzyma pamiątkowy znaczek, który będzie świadczył o tym, że o Polakach którzy tam pozostali – pamiętasz. Koledzy prowadzący zbiórkę będą mieli specjalne identyfikatory Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński i puszki zamknięte na kłódkę.

W ubiegłym roku zebraliśmy 116.614,87 zł. Za te pieniądze ufundowaliśmy kolejne 2 pomniki Jana Pawla II, wsparliśmy polskich harcerzy i sierociniec na Białorusi, zakupilismy 7 rowerów dla harcerzy z Wilna, na których pojechali do Katynia i byli tam 10 kwietnia 2010 roku. Wozimy książki – polską klasykę: Mickiewicz, Słowacki, Sienkiewicz, Norwid i inni, a także literaturę współczesną, historię Polski - tą prawdziwą. Wozimy zabawki i sprzęt sportowy, które rozdajemy rownież dzieciakom rosyjskim w sierocincach. To wszystko dzięki Wam, za Wasze pieniądze. Dziękujemy z całego serca, Przyjaciele!Dyskusja

Madri: (10-04-2015 06:55:32)
This Real Madridray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban sunglass
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban outlet
ray ban sunglass
fans to fight back
Wolf: (14-05-2014 15:09:22)
Jestem dokładnie pomiędzy mocherkami, a komuchami - {bez polityki} - denerwurą mnie jedni i drudzy. Ale według mnie to Węgrzyn nie chciał się porozumieć z komuchami, a to przecież ZGODA buduje a NIEZGODA rujnuje- PO CO ZMIENIAŁ !!! PO CO DZIELI !!! DLACZEGO ZAWŁASZCZYŁ {TERAZ RÓWNIEŻ z RYDZEM} COŚ CO NIE NALEŻAŁO DO NIEGO, dlaczego nie przyjmujecie do wiadomości że są jeszcze inni którzy SKRAJNYCH RELIGIJNYCH NARODOWCÓW-MOHERÓW i CZERWONYCH KOMUCHÓW mają głęboko w DOOPIE ??? WSZYSTKIE SKRAJNOŚCI SĄ BEeeeeeeeeeee !!! -PRZECIEŻ TO WSZYSTKO MOŻNA BYŁO ZORGANIZOWAĆ DLA WSZYSTKICH RAZEM - bez podziałów - MOTOCYKLIŚCI Z KRWI I KOŚCI nie powinni się mieszać do polityki bo nikomu to nie służy... Wam się wydaje że ktoś kto nie z Wami to musi być tym drugim, a Ja od początku próbuję Wam powiedzieć że to ochydne RELIGIJNE-POLITYKIERSTWO mam głęboko w DOOPIE... i LwG
fred: (03-03-2013 19:47:41)
znowu zablokowana aktualna strona? Kolega organizator nie przyjmuje do wiadomości krytyki za rozwalanie społeczności motocyklistów? w2012 roku teraz to chce powtórzyć w 2013? O co tu chodzi do ciężkiej cho..ry?
Rak: (17-04-2012 22:39:09)
Na stronie internetowej Jasnej Góry od miesiąca jest informacja o przeniesieniu zlotu Gwiaździstego oraz mszy dla motocyklistów do Gietrzwałdu.Trzeba było tam szukać informacji a nie słuchać misiów piszących głupoty i obiecujących wszystko byle tylko ściągnąć głupków na swoją imprezkę.Teraz to idź do Matyjaszczyka niech ci mszę odprawi i motocykl poświęci.Ja byłem w Gietrzwałdzie, na wspaniałym zlocie .Mszę w intencji motocyklistów odprawili oo Paulini przed Cudownym Obrazem i poświęcili motocykle.Dwa dni wspaniałej zlotowej atmosfery.
SQBI: (15-04-2012 21:14:57)
BYŁEM DZIŚ NA JASNEJ GÓRZE MIMO DESZCZU MOTOCYKLISCI SIE ZJAWILI CHCĄC ROZPOCZAC SEZON Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM MATKI BOSKIEJ CZESTOCHOWSKIEJ I CO I NIC KLER POKAZAŁ GDZIE MA LUDZI MSZY NIE BYŁO BŁOGOSŁAWIENSTWA NIE BYŁO NIKT NIE WYSZEDŁ DO LUDZI KTÓRZY ZMOKNIECI I ZZIEBNIECI CZEKALI KTORZY PRZYBYLI TU POKONUJĄC SETKI KILOMETRÓW ALE PRZY WEJSCIU DO KOSCIOŁA BRACISZEK ZA KASKE POSWIECIŁ SAMOCHOD CI CO BYLI WIDZIELI HANBA WIDAC BÓG NIE DLA WSZYSTKICH LEWA W GÓRE
miś: (30-03-2012 10:31:53)
Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy ! Inauguracja sezonu motocyklowego ! Zapraszamy na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę. Jak co roku, w połowie kwietnia (tym razem 14 i 15) spotkamy się u stóp jasnogórskiego sanktuarium na modlitwie i przyjmiemy błogosławieństwo na bezpieczny sezon motocyklowy. Ojcowie Paulini nie odmówią spotkania z motocyklistami z całej Polski i z zagranicy. Będzie nas bardzo dużo i wierzymy, my – częstochowscy miłośnicy motocykli, że wielka rzesza pielgrzymujących do Częstochowy motocyklistów odliczy się w te kwietniowe dni w naszym mieście. Wzorem lat minionych, w niedzielę święto duchowe w klasztorze, a dzień wcześniej zapraszamy na Pierwsze Dni Motocyklowe do centrum miasta. Będzie kolorowo i wesoło, koncerty, kiermasz handlowy dla motocyklistów - i nie tylko! Zbierać będziemy także krew w ramach tegorocznej akcji Moto Serce 2012, we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem i Stacją Krwiodawstwa w Częstochowie. Kochani, organizujemy to nasze spotkanie w imię tradycji historycznej, która w latach trzydziestych XX w. stała się początkiem Motocyklowych Zlotów Gwiaździstych do Częstochowy, których organizację powierzył naszym przodkom ówczesny Polski Związek Motorowy, w uznaniu zasług na rzecz ruchu cyklistów i motocyklistów oraz podejmowanych ciekawych i ważnych inicjatyw. O ich realizacji świadczą zachowane pamiątki, metalowe znaczki i fotografie z tamtych lat. A wszystko pod sztandarem Częstochowskiego Towarzystwa Cyklistów i Motocyklistów, pieczołowicie przechowanym podczas wojny przez motocyklową rodzinę Czerwińskich i przekazanym do częstochowskiego Muzeum, gdzie dziś eksponowany jest na stałej wystawie o historii miasta. Nie pozwolimy, aby nasza tradycja, tak ciekawie rozwinięta przy naszej pomocy przez organizatora Rajdu Katyńskiego, została teraz zniweczona i rozproszona, ze względów zupełnie nie motocyklowych. Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe, 14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania sezonu motocyklowego 2012 roku. Z motocyklowym pozdrowieniem ! Gremium MC -Częstochowa Jura Riders TCM -Częstochowa Częstochowa, 26 marca 2012 r.
`pep: (25-03-2012 17:21:59)
Przepraszam, że się wtrącam. Jako mieszkaniec mimo wszystko zapraszam. Jako katolik będę bronił p. Węgrzyna bo choćby chciał to Jasna Góra nie pozwoli Wam wjechać na świeżo posianą trawkę która jeszcze nie wzeszła i za miesiąc też będzie jeszcze zagrodzona.
Karzeł: (23-03-2012 18:03:09)
Władze Cze-wy gotowe są własne krawaty zeżreć byle zrobić na złość Węgrzynowi i zrównać ten wyjątkowy dotąd zlot z całą resztą.
osa: (21-03-2012 17:37:08)
Politycy z Cz-wy mogą być dumni.Rozwalili zlot i podzielili światek motocyklowy.Jadę do Gierzwałdu.
Bolek: (21-03-2012 07:51:20)
Panu Węgrzynowi pomyliły się daty pielgrzymka Radia Maryja jest w innym terminie.
oko: (20-03-2012 19:29:10)
Oczywiście.Zapłacony nocleg jest najważniejszy.
Dzur: (20-03-2012 18:43:13)
Witam , ja tam jadę do Częstochowy, i popieram wszystkich którzy tam będą, myślę że to prezes Węgrzyn uprawia jakąś dziwną politykę, a nie prezydent Częstochowy, poza tym zarezerwowałem już nocleg i zapłaciłem - a tego prezes Węgrzyn już nie przewidział w swoich głębokich przemyśleniach , że tak też uczyniło kilka tyś. motocyklistów.
andrzej: (20-03-2012 18:23:24)
Takich zlotów jaki proponuje prez. Matyjaszczyk to w Polsce jest bez liku.A zlot Gwiaździsty jest specyficzny i inny.Kto tego nie rozumie niech jedzie na disko i kiełbaskę z piwem do Częstochowy.Ci którzy wiedzą co to Zlot Gwiaździsty będą w Gierzwałdzie.
mieszkaniec Czestochowy: (20-03-2012 11:15:10)
Witam , chciałbym was jako mieszkaniec miasta zaprosic na rozpoczecie sezonu motocyklowego jak co rok do naszego miasta. Kochani nie dajmy wciagnac sie w politykę kilku fanatyków !!! Niech nie dzilą nas !! Ja uwazam ze zorganizowanie impez towarzyszacych to super sprawa, uwielbiam Acid Drinkers i uwarzam że jest to lepsze dla motocyklistow niz z calym szacunkiem muzyka ludowa,Fajnie tez jest móc cos zjesc z browarkiem w reku , wiec nie rozumiem po co tyle zamieszania. Moim zdaniem jest to odwet ojcow Paulinow za to ze czestochowa uznala invitro. Pozdrawiam wszystkich normalnych i jeszcze raz apeluje mieszkancy caly czas sa otwarci i pomocni dla motocyklistow , nie dajmy sie podzielic w panstwie gdzie garstka ludzi caly czas to czyni!!! 3majcie się !Seba
częstochowianin: (19-03-2012 08:29:20)
Stało się coś, co nie powinno się stać - polityka zaczyna dzielić motocyklistów - szkoda - WIELKA SZKODA!!!
rak: (18-03-2012 11:39:29)
A ja nie chcę brać udziału w szopce jakiegoś lewaka który został prezydentem Częstochowy i rozwala święto motocyklistów jakimiś bazarami.Jadę do Gierzwałdu gdzie mam nadzieję odnależć atmosferę która towarzyszyła pierwszym Zlotom Gwiaździstym.
king12344: (18-03-2012 00:56:27)
Personhd masz rajcie !! Ja również biorę kumpli i na Jasną Górę ,oby nas jak najwięcej !!
olek kan: (17-03-2012 21:50:01)
Nie bardzo wiem co teraz robić.Prezydent Częstochowy wkręca w zlot jakieś swoje imprezy.A Węgrzyn to twórca tego zlotu.Znam go osobiście i nie sądzę aby podejmował pochopne decyzje.
MT: (16-03-2012 18:25:41)
Tylko że zlotu nie będzie w tym roku:-(
olek kan: (06-03-2012 21:47:12)
Smoleńsk to nie jest kwestia polityki.To tragedia narodowa i na Jasnej Górze może i powinna być uczczona.A pałowanie motocykla podczas kazania to brak kultury.
warchol: (16-01-2012 13:11:07)
Rychu wybacz piszesz od rzeczy PO co ? Nie dajmy sie wcigac w polityke znakomita wiekszosc wiec po co tam jedziereszta nie nalezy sie zajmowac.Ale napewno nikt tam nie jedzie po to aby sluchac o mgle zamachu o bohaterskiej smierci Kazanie 2 lat temu bylo piekne w ubieglym niesmaczne Mam nadzieje ze w tym roku bedzie znowu dla nas katolikow motocyklistow
Rychu: (07-01-2012 22:36:23)
Prośba do tych POmylonych co to myślą, że na Jasnej Górze jest imprezka. To nie miejsce dla wulgarnych cwaniaczków, palących i jeżdżących w trakcie nabożeństwa. Lepiej siedźcie w knajpie i lansujcie się na mieście. Po co wam wielkie słowa, których wasze móżczki nie chwytają a innym tylko przeszkadzacie. Po co macie pisać komentarze na tym forum źle o was świadczące. Jest dużo imprez dla was i nie przyjeżdżajcie na Wielkie Motocyklowe Nabożeństwo. To moja prywatna prośba. Księża chcą dać każdemu szansę. Mi te wasze POpaprane komentarze i zachowanie przeszkadza.
Rychu: (07-01-2012 22:34:16)
Prośba do tych POmylonych co to myślą, że na Jasnej Górze jest impreska. To nie miejsce dla wulgarnych cwaniaczków, palących i jeżdżących w trakcie nabożeństwa. Lepiej siedźcie w knajpie i lansujcie się na mieście. Po co wam wielkie słowa, których wasze móżczki nie chwytają a innym tylko przeszkadzacie. Po co macie pisać komentarze na tym forum źle o was świadczące. Jest dużo imprez dla was i nie przyjeżdżajcie na Wielkie Motocyklowe Nabożeństwo. To moja prywatna prośba. Księża chcą dać każdemu szansę. Mi te wasze POpaprane komentarze i zachowanie przeszkadza.
MnlHiALSzwwReF: (29-06-2011 22:11:03)
You got to push it—this essneital info that is!
cichosza: (30-04-2011 07:00:28)
W tym roku było słychać w kazaniu tego co z bratem ukradli księżyc. To było żenujące.Jak tak dalej to pszyszłoroczne kazanie zamieni się w nawoływanie do wojny z ruskimi!!!!!!.A te pomniki to duża przesada.Obciach to ten wielgaśny w Świebodzinie. W przyszłym roku NIE JADĘ!!!.CICHOSZA
Marek międzychód: (23-04-2011 18:57:21)
Witam!! Do pokonania 450 km. w jedną stronę . Kochamy TO zawsze będziemy. BÓG HONOR OJCZYZNA. Mam nadzieję że zostało w was odrobina ojcowizny :):):):):)
Aga: (22-04-2011 12:15:42)
Bielsko-Biała też była, było świetnie, do zobaczenia w przyszłym roku!
Lubań sebo: (21-04-2011 20:18:47)
Exstra dużo fantastycznych motorów pozdrowienia Lubań
Psycholog: (19-04-2011 21:06:45)
Ja byłem na komarze takim bialo-czarnym jak ktos widzial to pozdro mnostwo zdjec z nim ludzie robili
sindbad: (19-04-2011 08:45:23)
Warta też była. Było ciasno ale zajefajnie. Pozdro i do zobaczenia na szlaku.
jankes: (19-04-2011 08:25:43)
Kutno też było, było ok
emzet16: (19-04-2011 06:16:10)
Bardzo szkoda że zamiast wygłosić kazanie dla motocyklistów ksiądz zamienił to w nachalną agitację wyborczą.
Kamil: (18-04-2011 21:42:11)
Bylo 50 000 motocyli. Rekord na Jasnej Górze :) Bylo super
Przemek OPOCZNO: (18-04-2011 18:53:25)
Opoczno też było :-) LWG
zima: (18-04-2011 15:37:02)
Z Myszkowa też były poczciwe simsony i motorynki komarki
Karola: (18-04-2011 12:17:05)
Pleszew i Józefów też był :))
aganow1: (18-04-2011 09:31:51)
K-KOŻLE TEZ BYŁ SZKODA ZE TO NIE TAKA IMPREZA JAK W 2009 ROKU BYŁO ŚWIETNIE
Kiniu: (18-04-2011 07:04:04)
Dąbie i Koło też było !!! Pieknie !!! Szerokości dla wszystkich !!!
zlotowicz: (17-04-2011 23:36:09)
Zlot jak najbardziej udany po za jednym.. to że ludzie w trakcie mszy wyjeżdżali to jedno ale sam chciałem się zwinąć gdy na kazaniu ksiądz rzucał teksty w stylu "Smoleńsk to zamach" , "chwała poległym w smoleńsku" i nagle z mszy zrobił sie wiec wyborczy... gdybym chciał tego słuchać siedział bym w domu i przy kawce oglądał telewizję. Chyba nie po to przyjechaliśmy na Jasną Górę?! Wszystko jak najbardziej w porządku ale za to kazanie wielki minus.
BIGGELS & JANINKA: (17-04-2011 22:24:33)
Witamy BYLIŚMY !!! wyjechaliśmy z Głowna do Andrespola a stamtąd w ponad 80 maszyn do Częstochowy i spoko daliśmy rade wszyscy dojechać w całości Na miejscu OK , jak co roku; Super, Czad, Masakra, itp poza .......!! paroma BURAKAMI (jednego nawet kiedyś znałem) co w połowie Mszy Św \"garnek na łeb\" i w drogę I tu pytanie , PO jaki \"wacek\". jechali taki kawał ??? Jak można było się w rodzinnym mieście spotkać i pochwalić swoją nie najlepszą maszyną a tam zginęli w tłumie może to ich zdeprymowało ze zostali anonimowi - niezauważeni i z stąd pewnie ich protest ?? , bojkot demonstracyjny wyjazd w połowie Mszy aż z ambony zwracano im uwagę ?? Moim i nie tylko moim zdaniem takie osoby nie powinny się tam pojawiać, ( no dobra niech jadą i po mieście się polansują może to im da satysfakcje) LECZ niech nie wjeżdżają pod same wały Jasnogórskie i niech nam MOTOCYKLISTĄ siary nie robią POZDRAWIAMY i do zobaczenia na zlotach !!
olo: (17-04-2011 19:50:12)
WADOWICE TEZ BYŁY
czarodziej: (17-04-2011 19:47:40)
bylem dzisiaj w czestochowie z zona, moja honda ntv dala rade,szkoda ze pabianice ktore reprezentowalem nie sa czestochowa ale my tez mamy swoj zlot gwiazdzisty lekarzy, pozdrawiam bylo super do 2012
Misiu: (17-04-2011 18:33:42)
Było super:)
ja sam: (16-04-2011 22:55:26)
rozumiem, że ztymi pomnikami to prima aprilis. durny żart.
Krzychu: (16-04-2011 22:37:26)
Gliwice zbieraja sie na lotnisku w gliwicach o 7
zedermann: (16-04-2011 21:50:04)
a ja dam na pomnik i na książki dla dzieci też. myślę że jedno i drugie daje na obczyźnie poczucie poskości i tożsaności, a to jest tam znacznie ważniejsze od dostatniego życia.
Borys Zbóje z Gór Podhale: (16-04-2011 21:29:43)
Witam, Wyjazd 6:15 Siwy Dym Rabka Zdrój, HEJ
kita75: (16-04-2011 21:20:59)
Nie mogę się doczytać skąd wyjeżdźają Gliwice i o której
Patryk F.: (16-04-2011 20:20:40)
Kto jedzie z Cieszyna?
shadow 1100: (16-04-2011 17:36:36)
W tamtym roku było super i były też poddębice:D
shadow: (16-04-2011 17:35:30)
Poddębice też przybywają:D
Piotrek Żywiec: (16-04-2011 16:57:48)
leci ktos z zywca jak tak to o ktorej i gdzie zbiorka?
moto fan: (16-04-2011 14:37:53)
Ani grosza na pomiki !!! prawo organizator moze i ma ale ja tez mam prawo wyrazac swoje zdanie!! jedno jest pewne odemnie tez nie dostana ani zlotowki!
bizoneq2007 - LUBIN: (16-04-2011 10:37:25)
LUBIN !!! ZBIERAMY SIĘ O 5.00 RANO W NIEDZIELĘ , NA STACJI CPN SHELL OBOK TESCO. Przybywajcie :)
pomnik: (16-04-2011 08:19:05)
Nie chcecie dawac kasy to nie dawajcie ale morda w kubeł. takie prawo organizatora na co zbiera. Godzisz sie na taką intencje przyjeżdżasz, dajesz nie godzisz sie, nie przyjezdzasz nie dajesz. Sa inne spędy...
bassman: (16-04-2011 00:33:01)
Ktoś z okolic Chrzanowa frunie w niedzielę rano? My jedziemy gdzieś ok. 7:30.
badyl: (16-04-2011 00:25:50)
Tarnowskie góry, Bytom, Piekary, Radzionków Zabrze Gliwice i okolice. jeśli ktoś nie ma się gdzie dołączyć zapraszam na wspólna wycieczkę z tarnowskich gór przez miasteczko sl i bocznymi wioskami;] Zbiórka Tarnowskie Góry za dworcem PKS kolo tunelu godzina 9 rano;]
lucek: (15-04-2011 22:44:15)
Żałuje ze dalem 10 zl w tamtym roku!! mozecie byc pewni ze juz nie dam ani grosza na "kolejne pomiki" WSTYD!!!!!
raflik: (15-04-2011 22:21:29)
leci ktoś z KĘT w niedziele jak cos to o której
BOLO: (15-04-2011 19:58:30)
ZBIÓRKA W LUBLIŃCU O KTÓREJ?
bolo: (15-04-2011 19:54:50)
a zbiórka z Lublińca o której i gdzie?
emeryt: (15-04-2011 12:20:46)
Witam. Dajcie znać czy w niedziele jest jakaś zbiórka z CIESZYNA na Jasną Górę. Dzięka emeryt007@wp.pl
Wojtek: (15-04-2011 11:50:55)
Bełchatów też D:
Zwykłe ludzie: (15-04-2011 00:42:44)
Mogielnica też przyjedzie! Dozobaczenia
peredzyn: (14-04-2011 23:01:49)
Łask też będzie :)
Ja: (14-04-2011 19:04:57)
Leci ktoś w sobotę trasa OSTROWIEC -> KIELCE-> JĘDRZEJÓW-> SZCZEKOCINY-> CZESTOCHOWA ?? Jak coś my lecimy w sobotę o 9 esli ktos chce sie dolaczyc prosze o kontakt: 504012968 gg7074971
szybki1: (14-04-2011 18:17:10)
Wrocek jedzie, ale Sorry pomniki to już przegięcie eeee.. pisać mi sie nie chce.
johny: (14-04-2011 16:45:35)
jedzie ktos w sobote z łomży zambrowa ostrowi wawy do czestochowy jedziemy na 3 maszyny chetnie sie do kogos podepniemy , planujemy wyjechak około 7 z łomzy kom 500444687
ejek: (14-04-2011 16:42:42)
Ozorków też się wybiera,spotykamy się jak zawsze o 8 na BLISKIEJ.
emzet16: (14-04-2011 12:32:03)
Chyba przesada i to duża żeby z pieniędzy dla biednych budować pomniki papieża
szuwar: (14-04-2011 11:22:22)
Jeśli ktoś wyjeżdża w niedziele rano z opola i okolic, a jakbyśmy mogli dołączyć(2 lub 3 motocykle), to proszę o kontakt gg, 11284680
artek: (13-04-2011 19:49:33)
wyjazd Pszczyna z pod kauflandu 8 rano.
rico: (13-04-2011 18:33:52)
Niech na początku mszy ogłoszą na co datki inaczej nie dam ani zolki.Będziemy jak co roku.Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.
daro: (13-04-2011 17:49:53)
datki na biednych, dla potrzebujących,dla dzieciaków zawsze TAK !!! na pomniki w tej sytuacji NIGDY I NIE !!!!! Zawiedliście mnie ! Kalisz z zabawkami będzie !
traja: (13-04-2011 16:58:10)
Pcim też będzie jako pierwszy raz
traja: (13-04-2011 16:56:01)
Pcim też będzie jako pierwszy raz
Rafi: (13-04-2011 12:33:56)
Chorzów też będzie !! ps. Zamknijcię się już z tymi pomnikami!! co drugi komentarz o tym pieprzycie !! nie chcesz to nie wrzucaj do skarbonki...
MAREK;: (13-04-2011 09:18:19)
LIPSKO Z MAZOWIECKIEGO TEŻ DOJEDZIE.
Claudek: (12-04-2011 20:51:31)
Poznań też będzie i również na pomniki kasy nie damy, na chore dzieci czy inny podobny cel owszem, ale z tymi pomnikami to organizatorów luzujemy :)
Kristof: (12-04-2011 10:09:58)
Nowa Sól też będzie. Tylko dajcie spokój z tymi pomnikami wszędzie ich pełno, już nawet producenci figur ogrodowych przerzucają się na produkcje papieży..
piotr: (11-04-2011 21:58:19)
przykro,że dzieci wspomogę tylko zabawkami,ale nie godzę się na wykorzystanie mojej kasy na inne cele
sajd: (11-04-2011 09:48:02)
Łódź też dojedzie , ale z pomnikami to ....przegięcie
ziutek: (11-04-2011 08:53:35)
aleksandrow lodzki tez sie wybiera
bizoneq2007 - Sławek: (10-04-2011 14:19:01)
LUBIN !!! Niedziela rano STACJA CPN SHELL, przy tesco , zbieramy się i w tamtą stronkę autostradką.
klio: (10-04-2011 13:12:34)
okolice limanowej wyjazd z stacji orlen na podlopieniu w niedziele rano więcej inormacji napiczę pużniej
Tomek: (10-04-2011 08:37:34)
Pojeb... was z tymi pomnikami???Ani złotówki na to badziewie nie dam.
rc2: (09-04-2011 22:00:10)
zabawek zwozić durzo a kasa jak na dziecaki to tak jak na pomniki to nie nie nie
rc2: (09-04-2011 21:53:56)
ktoś rusza z rzeszowa i o kturej godz
power cruiser: (08-04-2011 00:23:23)
A czy w Bielsku-Białej jest jakaś zbiórka? jak tak to gdzie i o której?
Dyktator: (07-04-2011 13:37:17)
Jadę i zabieram zabawki,a o kasie na durne,nikomu nie potrzebne pomniki, zapomnijcie!!!!!
ski-doo1: (06-04-2011 22:03:22)
My ruszamy z PORONINA.Do zobaczenia!!!
Darkowski67: (06-04-2011 18:35:12)
Te pomniki łykną pewnie3/4 datków...
OsW: (05-04-2011 21:26:13)
Wybiera sie ktoś z Ostrowa Wlkp. ?
maniek: (05-04-2011 15:52:23)
na potrzebujących tak, ale nie na pomniki ! Sorry..!
lpmati: (05-04-2011 15:25:41)
Szczecin też się stawi na Jasnej Górze - bedzie ok. 70 motorków
SQBI: (04-04-2011 20:10:09)
EKIPA Z IMIELENKA WLKP TEZ SIE WYBIERA NARAZIE JEST NAS KILKU ALE MAM NADZIEJE ZE JESZCZE KOLEDZY DOŁACZA IPOWIEKSZYMY NASZE GRONO
bizoneq2007 - Sławek: (04-04-2011 11:09:22)
Ja z Lubina się wybieram , ponoć zbiórka w sobotę na orlenie na dwupasmówce, ale nie wiem czy to prawda. proszę więcej info na mój gg 5569091
dziubek: (04-04-2011 02:01:01)
Nie mam zamiaru dawac pieniędzy na kolejne pomniki...chcę by moje pieniądze preznaczone były dla tych którzy potrzebują...dla dzieci...a pamięc o tych których szanowałem i ...może kochałem mam w sobie...nie w pomnikach.
Szczyguss: (03-04-2011 21:28:38)
JA bede krecił z piekar
lol: (02-04-2011 13:17:01)
cale szczescie ze kaczorowi pomikow stawiac nie chcecie...
Tolek: (01-04-2011 22:06:25)
Z tymi pomnikami to jakaś ściema - organizatorzy !!! - prosimy to wyjaśnić. Dla dzieci - tak ale .... czekamy.
Skubi&Kiełbasa: (01-04-2011 21:33:59)
Okolice Strzelina też tam będą. Mamy nadzieję że w tym roku będzie nas więcej, może się po drodze do kogoś dołączymy LwG!!! ;)
Gliwice: (01-04-2011 13:59:21)
Jedzie ktos z Gliwic albo Pyskowic albo okolic?
baba jaga: (01-04-2011 09:55:22)
skarzysko tez sie wybiera popieramykolegow na forum w sprawie tych pomnikow .organzatorzy dajcie spokoj politykierstwu.
rc2: (30-03-2011 21:17:24)
rzeszow i okolice tesz jadą
Robi: (30-03-2011 10:47:07)
Witam Kolegow, macie w 100% racje, po co komu te bzdetne pomniki... Kasa na biednych i dzieciaki zawsze, na chybiona chwale, sorry NIE!!! Szanowni Organizatorzy nie ulegajcie ogolnej glupocie chwalenia po smierci, zaczynajcie juz za zycia, dopoki Ci Wielcy sa wsrod nas... Pozdrowienia od Blue Knights Germany XXX P.S. Sorry, ale nie mam wszystkich polskich znakow i liter... Ride with Pride - JEDZ Z DUMA
Kluczbork: (28-03-2011 12:40:04)
Widzę, że nie tylko mnie rzuciły na kolana POMNIKI! Jan Paweł II chyba przewraca się w grobie!!!
Dobry: (26-03-2011 18:23:16)
Faktycznie. Przeczytałem program i chetnie przywiozę książki albo zabawki, ale skoro za moje datki mają być stawiane pomniki, to chyba wstrzymam się z dawaniem. Mam nadzieję, że zeszłoroczna zbiórka była rzeczywiscie na sieroty Wschodu? EIVjalero, ja też zacząłem podejrzewać, że chodzi o pomniki Kaczyńskiego.
ElVIajero: (25-03-2011 22:33:29)
Skoro datki na najbiedniejszych to po kiego pomniki stawiać? Taki pomnik nie kosztuje 50 pln, ale grube tysiące które można spożytkować inaczej ... Widać pomniki ważniejsze niż pomóc biednym ... To już wolę się wybrać do domu dziecka, zrobić radochę dzieciakom, przywieźć im jakieś fanty i finansowo wspomóc niż dać kasę komuś kto wyda ją na kolejny nikomu nie potrzebny pomnik ... w tym roku będzie to pewnie pomnik zmarłego prezydenta
kacper2016: (24-03-2011 20:26:08)
Tym biednym ludziom nie są potrzebne kolejne pomniki Jana Pawła bo oni wszyscy mają go w sercach, potrzebne są im pieniadze i inne produkty!!!!!
vagner: (24-03-2011 09:20:03)
Wybieram się. Zabawki dla dzieciaków, kupię i przywiozę, o datkach na "kolejne 2 pomniki Jana Pawla II" możecie pomarzyć!
tomek_27: (22-03-2011 21:17:20)
Ścieło mnie z nóg.Za zebrane pieniądze wybudowano dwa pomniki.Ostatni raz dałem datek...
: (21-03-2011 11:59:24)
zbiórka pieniędzy jest na rzecz najbiedniejszych Polaków na Kresach dlaczego więc za część pieniędzy buduje się kolejne pomniki ?
bzik_2011: (18-03-2011 19:00:49)
JAWOR I OKOLICE BĘDĄ!
wozny000: (11-03-2011 23:35:44)
Dolina Muminków Żagań i Iłowa będą!!!


Dodoaj komentarz
Nick:
Treść: